Dobrý den.MAm takový problém mám myomi na děloze a mam problem s menstruaci někdy je v termínu v poř

4 Počet odpovědí:
Dobrý den.MAm takový problém mám myomi na děloze a mam problem s menstruaci někdy je v termínu v pořádku ale jindy krvácím i mimo cyklus.posledni jsem měla mimo cikkus 1.4 v nemocnici mi pichli inekci kombinovanou za zastavení po ní bych měla mít menstruaci ale už 14 dni mám nález ze budu krvácet a nic:(mám bolesti v podbřišku až mě píchá do levé strany byla jsem stím u gynekologa dál.mi hormony na vyvolání ale vylezl jen hlen a tam u toho čárka s červenou krvy a jinak nic pořád mě bolí břicho a nečekaně mi lezou žaludeční šťávy.je to normální?dekuji
Tento problém může být kombinovaný, myomy na děloze a před přechodem hormonální změny
Raději to ještě jednou zkonzultujte se svým gynekologem