Dobrý den, mám takové trápení už zhruba p ůl roku. Jsem 16 letá holka a stále pociťuji těžkou únavu,
Dobrý den, mám takové trápení už zhruba p ůl roku. Jsem 16 letá holka a stále pociťuji těžkou únavu, občas se mi těžko dýchá. Mám i pocit jakoby mě něco tlačilo v hlavě, jako bych měla v ní něco zatuhlého. Mám pořád zalehlé uši a přijde mi, že mám zhoršený sluch, když polknu začne mi křupat v uších, někdy mi v nich i píská nebo hučí. Pociťuji velkou tíhu v ní a toto se každý den opakuje. Pociťuji bušení srdce a mám pocity rychlejšího tepu. Někdy mám i návaly tepla na obličej také se mi někdy sama od sebe začne klepat ruka a nevím čím to je, nebo mi začne brnět obličej. Objevuje se u mě i agresivita. Rodičům sem radši neřekla, co se mi děje protože vím, že by mi nevěřili a nijak to neřešili. Děkuji předem za odpověď.
2 odpovědi
Získejte odpověď díky online konzultaci
Potřebujete radu odborníka? Rezervujte si online konzultaci: všechny odpovědi obdržíte z pohodlí domova.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.


