Dobrý den, mám takové trápení už zhruba p ůl roku. Jsem 16 letá holka a stále pociťuji těžkou únavu, občas se mi těžko dýchá. Mám i pocit jakoby mě něco tlačilo v hlavě, jako bych měla v ní něco zatuhlého. Mám pořád zalehlé uši a přijde mi, že mám zhoršený sluch, když polknu začne mi křupat v uších, někdy mi v nich i píská nebo hučí. Pociťuji velkou tíhu v ní a toto se každý den opakuje. Pociťuji bušení srdce a mám pocity rychlejšího tepu. Někdy mám i návaly tepla na obličej také se mi někdy sama od sebe začne klepat ruka a nevím čím to je, nebo mi začne brnět obličej. Objevuje se u mě i agresivita. Rodičům sem radši neřekla, co se mi děje protože vím, že by mi nevěřili a nijak to neřešili. Děkuji předem za odpověď.
Helena Filová
Helena Filová
pediatr
Uherské Hradiště
Projevy jsoui velmi bizardní,myslela bych na psychosomatické problémy . S pozdravem dr.Filová H.

Petr Havlíček
Petr Havlíček
pediatr
Brno
Přeji pěkný den. Viditelně se jedná o komplexní záležitost dle všeho s podílem psychosomatizace. Doporučuji došetření u praktického lékaře. S pozdravem. Petr Havlíček

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se