Dobrý den , mám problém s ramenem, dělal jsem bojové sporty a nejspíš jsem špatně spadl. Jedná se ne

3 Počet odpovědí:
Dobrý den , mám problém s ramenem, dělal jsem bojové sporty a nejspíš jsem špatně spadl. Jedná se nejspíš o Musculus supraspinatus (sval nadhřebenový). Už je to asi půl roku co jsem se to snažil posílit, nebo protáhnout cvičením v posilovně (nejde o nějak velkou bolest, spíše otravnou) cvičit se s tím poměrně dá, jen je to už delší doba a nic se nelepší, už jsem byl na rentgenu a nic nezjistili, nerad bych šel na operaci, ale pokud tu bude jiná alternativa, rád ji přijmu. Mohu požádat o nějaké rady? Kam bych s tím měl zajít a jestli nevíte o nějaké kvalitnější nemocnici ( slyšel jsem o vojenské v Plzni, nebo Praze, už si nepamatuju). Děkuju za pochopení.
Dobrý den,
na stránkách FYZIOkliniky, v sekci Bolí mě, můžete najít cviky na Vámi zmiňovanou oblast. Pokud by cviky ani po pravidelném opakování nepomohly k odstranění bolesti a nepříjemný pocit by stále přetrvával, doporučuji Vám na vyhojení ramene kombinaci fyzioterapie a aplikace fokusované rázové vlny. U nás se tato služba nazývá Fokus ALL-Inclusive.