Dobrý den,mám po výhřezu ploténky L4/L5 5 mm dva měsíce.Potíže úplně vymizeli,ale nyní se mi začali objevovat v podobě tuhnutí hýždí.Ráda bych se zeptala jest-li by jste mi mohla pomoci.Děkuji.
Barbora Votíková
Barbora Votíková
Plzeň
Dobry den, určitě je na místě následná péče, kontrola pohybových vzorů a zamezit návratu potíží. Pokud byste s tim chtela pomoci, radi Vas objedname a poradíme. Hezky den. BV

Veronika Homolková
Veronika Homolková
Nýrsko
Myslím se, že ano, i když to nelze takto jednoznačně říci. Je nutné Vás vyšetřit, podívat se do ostatních vyšetření od lékařů atd. a pak si můžeme přesně říci jaké jsou možnosti. Pokud budete chtít informujte se na recepci

Martina Lopotová
Martina Lopotová
Praha
Dobrý den, ano, nejspíš Vám umím pomoct :)

Vendula Urbanová
Vendula Urbanová
Olomouc
Dobrý den, muzu Vas naucit, jak si pomuzete sama :)

Andrea Štefková
Andrea Štefková
Sokolov
Dobrý den, určitě se s tím dá něco dělat. Jen je potřeba osobní schůzky, kde si Vás vyšetřím. Můžete to být právě reakce na Váš výhřez plotenky. Pěkný den.

Irena Kresová
Irena Kresová
fyzioterapeut, neurolog
Plzeň
Pokud máte po výhřezu ploténky dva měsíce, jak píšete, je pravděpodobné, že vyhřezlou ploténku máte stále a záleží na aktuálním stavu Vaší tělesné a psychické schránky, jakým způsobem bude tělo na tuto skutečnost tělo reagovat. Myslím, že bychom Vám mohli pomoci zmírnit či odstranit tuhnutí hýždí, můžete se objednat na vyšetření.

Dobrý den, pomoci Vám pravděpodobně dokáži včetně správných ergonomických návyků a následné prevence problému. S pozdravem Švarcová

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se