Dobrý den,mám po výhřezu ploténky L4/L5 5 mm dva měsíce.Potíže úplně vymizeli,ale nyní se mi začali objevovat v podobě tuhnutí hýždí.Ráda bych se zeptala jest-li by jste mi mohla pomoci.Děkuji.

Bc. Barbora Votíková
11 názor
Plzeň

Dobry den, určitě je na místě následná péče, kontrola pohybových vzorů a zamezit návratu potíží. Pokud byste s tim chtela pomoci, radi Vas objedname a poradíme. Hezky den. BV

Veronika Homolková
Nýrsko

Myslím se, že ano, i když to nelze takto jednoznačně říci. Je nutné Vás vyšetřit, podívat se do ostatních vyšetření od lékařů atd. a pak si můžeme přesně říci jaké jsou možnosti. Pokud budete chtít informujte se na recepci

Mgr. Martina Lopotová
5 názor
Praha

Dobrý den, ano, nejspíš Vám umím pomoct :)

Mgr. Vendula Urbanová
1 názor
Olomouc

Dobrý den, muzu Vas naucit, jak si pomuzete sama :)

Mgr. Andrea Štefková
5 názor
Sokolov

Dobrý den, určitě se s tím dá něco dělat. Jen je potřeba osobní schůzky, kde si Vás vyšetřím. Můžete to být právě reakce na Váš výhřez plotenky. Pěkný den.

MUDr. Irena Kresová
Neurolog, Fyzioterapeut
29 názor
Plzeň

Pokud máte po výhřezu ploténky dva měsíce, jak píšete, je pravděpodobné, že vyhřezlou ploténku máte stále a záleží na aktuálním stavu Vaší tělesné a psychické schránky, jakým způsobem bude tělo na tuto skutečnost tělo reagovat. Myslím, že bychom Vám mohli pomoci zmírnit či odstranit tuhnutí hýždí, můžete se objednat na vyšetření.

Mgr. Ludmila Švarcová
41 názor

Dobrý den, pomoci Vám pravděpodobně dokáži včetně správných ergonomických návyků a následné prevence problému. S pozdravem Švarcová

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz