Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z

3 Počet odpovědí:
Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z dřepu přesná bolest je nad kolenem jakoby sval (vastus medialis) doktor udělal už dvakrát RTG a řek že se nejedná o problém v kloubu ale ve svalu.Rád by se naplno věnoval sportu.
Děkuji za radu.
Dobrý den, je třeba vyšetření svalových souher v kontextu celého těla, okolních kloubů a jak se koleno chová v různých pohybech a stupních zátěže. Najděte fyzioterapii, kde najdou a ošetří příčinu obtíží. Zdraví Jan Novák