Dobry den mám dotaz měla jsem nechraneni pohlavní styk přerušení... Věřím svému partnerů ze se dokáž

2 Počet odpovědí:
Dobry den mám dotaz měla jsem nechraneni pohlavní styk přerušení... Věřím svému partnerů ze se dokáže ovládat ale už se mi to Pozdi 3 dny předevčírem jsem si udělala těhotenský test a vyšel negativně... Zkoušela jsem vše jako například lití Do sebe citron, bouchani Do břicha, jednou o tělocviku mě kamarádka omylem míček kopla do podbrisku atd.... Jsem v pořádku stresu až se mi i objevili afty... Tak nevím jestli je to tim ze se stresuje a stále mi to nepřichází.... Prosím poradte mi
Dobrý den, opožděná menstruace může být, aniž by se jednalo o těhotenství. Těhotenství lze 100% vyloučit odběrem těhotenského hormonu u vašeho gynekologa, proto jej pokud se bojíte navštivte. Bouchání do břicha není zrovna dobrý způsob nastolení menstruace ani případného potratu.