Dobry den mám dotaz měla jsem nechraneni pohlavní styk přerušení... Věřím svému partnerů ze se dokáže ovládat ale už se mi to Pozdi 3 dny předevčírem jsem si udělala těhotenský test a vyšel negativně... Zkoušela jsem vše jako například lití Do sebe citron, bouchani Do břicha, jednou o tělocviku mě kamarádka omylem míček kopla do podbrisku atd.... Jsem v pořádku stresu až se mi i objevili afty... Tak nevím jestli je to tim ze se stresuje a stále mi to nepřichází.... Prosím poradte mi
Dobrý den, opožděná menstruace může být, aniž by se jednalo o těhotenství. Těhotenství lze 100% vyloučit odběrem těhotenského hormonu u vašeho gynekologa, proto jej pokud se bojíte navštivte. Bouchání do břicha není zrovna dobrý způsob nastolení menstruace ani případného potratu.

Dobrý den, doporučil bych Vám to stejné. Navštívit svého gynekologa ,kde vám provedou odběry a potřebné vyšetření.
S pozdravem