Dobrý den, mám dotaz, je mi 20 let a u doktora jsem byla naposledy v 15 letech, také mi nikdy nebra

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám dotaz, je mi 20 let a u doktora jsem byla naposledy v 15 letech, také mi nikdy nebrali krev. V poslední době se mi stává , že si při rozhovoru nemohu vybavit nějaké slovo,jméno nebo také často zapomínám když někam nebo pro něco jdu proč tam vlastně jdu nebo co hledám. Musím proto opravdu soustředěně přemýšlet než si vzpomenu. Také jsem dříve trpěla spánkovou paralýzou a spala jsem kolem 4 hodin denně nebo jsem jednou do týdne nespala vůbec. Spánkovou paralýzu mívám párkrát do měsíce ,ale je nepříjemné mluvit o tom s někým jiným, bojím se že si zbytečně dělám hlavu a doktor se mi vysměje. Můžete mi prosím říct svůj názor popřípadě s kým bych to měla řešit? Děkuji
dobrý den, opravdu si hlavu děláte zbytečně, lékař se vám určitě nevysměje, pokud ano, tak by to byl hlupák a už tam nemusíte chodit, samozřejmě k lékaři běžte co nejdříve, je potřeba udělat odběry krve, včetně funkce štítné žlázy, moč a pak se nechte odeslat na neurologii, stav se samozřejmě řešit musí, jinak by se vaše potíže nejspíše rychle zhoršovaly, děkuji.