Dobrý den, mám dlouholetý problém s paradentózou a dost se mi zuby rozpadají a při čištění to dost

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám dlouholetý problém s paradentózou a dost se mi zuby rozpadají a při čištění to dost bolí. Dříve jsem přišel o přední zuby a nechal si nasadit korunky,bohužel od té doby se začali rozpadat zuby po stranách vedle těch opravených a po jednom incidentu už nemám ani ty. Dá se říct,že až na pár zubů jsou rozpadlé skoro všechny a chtěl bych se touto cestou zeptat,zda je lepší situaci řešit tím že nechám odstranit všechny zbytky zubů co mi zbyly a nechat si udělat implantáty na které bych si musel vzít úvěr a není jistota že to půjde,nebo zatím pouze vyndávací náhrady?
Svého zubaře nemám,tak nevím jestli s tímto problémem jít ke klasickému zubaři a doufat že si s tím bude chtít dát práci,anebo zajít rovnou na nějakou soukromou kliniku kde se tímto zabývají?
Vím,že jsem s tím dlouho nic nedělal a nechal to zajít daleko,ale nejde to takhle do nekonečna a já teď nvm jak začít.
S pozdravem,
Dobrý den,
každopádně je nutné ,aby jste navštívil nějakého zubaře, který zhodnotí stav ve Vašich ústech a rozhodne se, zda je nutné ostatní zuby vytrhat a nahradit, nebo jestli by bylo možné je zachránit. Taky by byla vhodná konzultace paradentologa.
Náhrada implantáty je velmi náročná a musíte počítat s tím, že pokud máte implantát, tak je nutná zvýšená hygiena v ústech, jinak se implantáty můžou odhojit.

Ale opravdu navštivte zubaře a začněte Váš problém řešit co nejdříve.