Dobry den mam dlouhodobe problemy mocoveho mechyre a gynekologicke zanety. Beham od lekare k lekari. Minuly rok v cervnu me pro bolesti vzaly v Sokolove na chirurgickou laparoskopii aby se podivaly do vnitr. Nasly pouze srusty. V den operace jsem vecer dostala silny vytok zapachajici. Jsem nekolikrat prelecena ale vytoky, svedeni, bolesti, tlaky a obcas paleni neustava. Pres rok mam vkuse tyto problemy. V Plzni jsem dostala Amitriptylin. Vic uz se mnou nikdo neresi ze je to psychickeho razu. Chtela bych vedet jestly je to mozne nebo co muzu jeste udelat? Dekuji. Stana
Jiří Rohlíček
Jiří Rohlíček
Praha
Dobrý den, podle toho, jak jste svůj problém popsala to vypadá, že skutečně hlavní problém je v psychice. Poslední slovo pochopitelně mají bakterie nebo kvasinky či jiné mikroorganismy., ale příčina je patrně v psychice, ve stresu a tím snížené imunitě. Mám ve své praxi několik takových pacientek, kdy jsme se snažili dlouhodobě problém vyléčit, ale i když pacientka chidila svědomitě na kontroly, točili jsme se stále mezi kvasinkami a bakteriemi v mikrobním obrazu poševním (MOP). Teprve, když jsme si s pacientkou déle promluvi, a požádal jsem ji, aby se zamyslela neexistuje-li nějaký dliouhodobý problém napoř. ve vztahu, v zaměstnání, v rodině či jinde, většinoui se na něco přišlo. Pak bylo tedy nutné problém pojmenovat a snažit se jej ukončit nebo se se stavem smířit. pak většinou došlo k vyléčení. Někdy pomohla i akupunktura k vyrovnání psychiky a tím k vyřešení problému s čistou hlavou. Je třeba si uvědomit, že nejste patrně nemocná, pokud v šechna vyšetření byla negativní, ale jde o příznak zvýšeného stresu.

Martina Fršlínková
Martina Fršlínková
Děčín
Dobrý den, byl někdy léčen i partner? Užíváte tampony?

Tomáš Skalský
Tomáš Skalský
Praha
Dobrý den myslím, že vaše problémy jsou urologického původu.Nezmínila jste se o výsledcích urologických vyšetření Pokud při laparoskopii nebyly nalezeny změny na vaječnících a vejcovodech zánětlivého původu mohou být nálezy bakteríí a kvasinek v pochvě pouze sekundární reakcí na sníženou imunitu a léčbu antibiotiky při chronickém zánětu močových cest. Antidepresiva by bylo vhodné nasadit ale orgánové obtíže při depresích nejsou pro tuto oblast v tomto rozsahu typické Doporučuji pravidelná urologické vyšetření včetně vyšetření na chlamydie, ureoplasmata a mykoplasmamata

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se