Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásob

9 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta
Dobrý den, nespěchejte na řečový vývoj dítěte- dejte díteti prostor a čas. Očekávám věty kolem 3.roku véku dítěte. Pokud nepŕijdou , pak bych teprve řešila návśtěvu u logopeda.