Dobry den,jsem v 36 tt a dva mesice jsem brala leky flavobion 3×1 a u toho mam porad strach,ze se mu

3 Počet odpovědí:
Dobry den,jsem v 36 tt a dva mesice jsem brala leky flavobion 3×1 a u toho mam porad strach,ze se muze v tehotentsvi jen ze zavaznych duvodu a jeste jsem brala essentiale forte 600mg 3×2 a tam je v pribalovem letaku,ze se smi brat v tehotentstvi,ale ze se bere 3×1,tak se chci zeptat,jestli to davkovani bylo spravne a jestli to malemu nemohlo uskodit?K tomu jsem brala a stale beru gynimun dual protect,globifer a femibion...to jsou tedy jen vitaminy,ale stejne me zajima,jestli tato kombinace vsech leku je v poradku.Uz jsem o 3 mimca prisla,tak nam porad strach.Moc dekuji
Tyto léky jsou jistě bezpečné, nicméně v dotazu nepadlo , proč je užíváte. Vyšší jaterní testy ? Dále výraz, že jste přišla o tři mimča je zase nepřesný, pod tím si představím více diagnóz. V každém případě jistě pečlivě konzultujte s vaším ošetřujícím gynekologem. Konstantin Inkov