Dobrý den,jsem v 15tt.a mám obavu z listeriózy nebo toxoplasmózy.v práci jsem manipulovala s vinnou

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,jsem v 15tt.a mám obavu z listeriózy nebo toxoplasmózy.v práci jsem manipulovala s vinnou klobásou,sice sáčkem,ale trochu tekutiny z ní mi vyteklo na trochu popraskané holé ruce.po nějaké chvíli,jsem si umyla ruce.jeste prosím,na začátku těhotenství, když jsem to ještě nevěda,jedla jsem nivu.a asi před měsícem mě tři týdny bolelo v krku a trošku píchalo v kloubech.horecku nad 38 jsem nemela ani průjmy a zvracení.mam se obávat o zdraví miminka?předem moc děkuji za odpověď
Nemusíte se bát. Nemůžete se schovat do vzduchotěsné bubliny, která by Vás oddělila od ostatního světa....
Doporučila bych méně studovat internet.
Úplně nejvíc nebezpečné je přecházet silnici anebo jezdit autem. Šance že se něco stane je mnohem větší než vše co jste popsala....