Dobrý den, jsem seniorka ročník1946. Moje současná medikace je následující: Pantomyl Mylan 40 mg /
Dobrý den, jsem seniorka ročník1946. Moje současná medikace je následující: Pantomyl Mylan 40 mg / 1-0-0/ Itoprid 50 mg / 1-0-1/ Eliquis 2,5 mg / 1-0-1/ Rosucard 10 mg / 1-0-0/ob den Sertralin 50mg / 1-0-0/ Symbicort Turbuhaler- po prodělaném covidu v roce 2021 Rivotril 0,5 mg /0-0-1/ V nemocnici mi přídali Betaloc ZOK 25 mg 1-0-0. Byl mi nabídnut vitamín MAGNOSOLV. Není mi známo jakou mám hladinu hořčíku, mám to brátr 2-3x denně. Měla jsem teď úrazy, je vhodné MAGNOSOLV užívat? Děkuji za odpověď.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.