Dobry vecer,,prosim o dotaz. Z vysledku odberu krve mam celkovy cholesterol 4.29mmol/l LDL mam 2.86m

Dobry vecer,,prosim o dotaz. Z vysledku odberu krve mam celkovy cholesterol 4.29mmol/l LDL mam 2.86mmol/I HDL mam 0.91mmol/I ...U HDL mam nizky vysledek. Chtel bych se zeptat ,zda je tento vysledek nebezpecny,,,jak dosahnout hodnoty v mezich 1.00-2.10mmol/I jake potraviny apod. co udelat,abych dovrsil mezni hodnoty. Jsem abstinent,nekurak, 67let muž. Nebo zda to muze byt treba ze stresu... Dekuji za odpoved Vladimir .

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.