Dobry den, vdechla jsem docela dost nosem na hotelovém pokoji teplou neodpuštěnou vodu při sprchová
Dobry den, vdechla jsem docela dost nosem na hotelovém pokoji teplou neodpuštěnou vodu při sprchování (hotel takova střední třída, spíše horší) a bojím se ted nákazy Naegleria fowleri. Jsem nachlazena, oslabena.
0 odpovědí
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.