Dobrý den, jsem po extrakci 3 zubů moudrosti pod celkovou anestézií. Asi po 8 dnech od vytržení zača

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, jsem po extrakci 3 zubů moudrosti pod celkovou anestézií. Asi po 8 dnech od vytržení začaly hrozné bolesti, byl jsem na pohotovosti, kde mě prohlédli, udělali proplach a řekli, že vše je v pořádku, zánět není, bolet to bude, protože se to léčí. Bolesti už ustoupily. Nyní je to 5. týden od vytržení, ale pořád mám lehký otok pravé tváře, velmi oteklá a na dotek a stravu velice citlivá dásna a řekl bych tak nějak "ochrnutou" dolní čelist a jazyk a necítím chutě. ATB jsem dobral, ledoval jsem tvář a doteď proplachuji bylinkami. Je normální, že mám po takové době stále oteklá a citlivá dásna, ochrnutou čelist a necitelný jazyk? Jak dlouho to ještě může trvat? Jaký by jste mi poradili další postup? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Dobrý deň,

mali by ste zvážiť navštívu pracoviska kde Vám zákrok robili, nakoľko len oni poznajú priebeh a z neho možné vypkývajúce komplikácie a svoj stav skonzultovať tam.