Dobrý den, jsem gravidní (8.mesic) a po většinu těhotenství se mi dělají takové vřídky či výstupky n

Dobrý den, jsem gravidní (8.mesic) a po většinu těhotenství se mi dělají takové vřídky či výstupky na prsních dvorcích. Vypadá to jako takové bradavičky. Před těhotenstvím jsem to neměla, může to mít souvislost? A je to problém případně na kojení? Děkuji

0 odpovědí


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.