Dobrý den. Jsem 34leta matka 2deti mám manžela, dům í zahradu. Chodim do prace 12ti hodinove smeny.P

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Jsem 34leta matka 2deti mám manžela, dům í zahradu. Chodim do prace 12ti hodinove smeny.Problém je v tom že jsem na všechno sama. Manžel přijde ž prace poobědval a jde za přáteli či do hospody. V tu chvíli propadam depresim. Když se s ním snažím o tom mluvit tak mě jen odsekne že jsem blázen a proč musím pořád něco řešit. Došlo to tak daleko že nenávidím svou sestru protože má jednodušší život nez ja, je oblibena má chlapa který ji miluje. Všechno to v sobě držím pak si dam sklenku vína a vybuchnu v hysterické záchvatu. Dokonce jsem si chtěla podržet zápěstí. Nepodařilo se ale ta myšlenka mi probíhá hlavou každý den.sveho manžela miluji ale místo aby mě obejmul a promluvil si se mnou tak mě ignoruje nebo odejde. Vím že to má se mnou těžké ale už mu neumím dát víc než to že nemusí nic dělat. Už nevím co mám dělat a hlavně už věřím v to že jsem blázen co by se měl léčit nebo si ublíží. Děkuji za odpověď zuzka
Dobrý den, doporučuji, abyste si o tomto pohovořila s odborníkem v ordinaci, jedná se o intimní problémy, nelze takto veřejně. Bínová