Dobrý den.Jmenuji se Martina a je 44 let. Mám stále problémy s páteří...krční páteř. Postoupila jsem

4 Počet odpovědí:
Dobrý den.Jmenuji se Martina a je 44 let. Mám stále problémy s páteří...krční páteř. Postoupila jsem všechna vyšetření i magnetickou rezonanci. tam mi našli nález ale není v takovém rozsahu aby jej operovali. Mám už šestou nemocenskou na záda a mám opakované bolesti. .Tedkom mi taky natéká obličej , oči. Mám vyšetření alergologa, chirurgie, atd. Nikdo neví. Jsem opravdu zralá na psychiiatri a nevím kam...se obrátit. Moc vám děkuji za vaši radu.
Dobrý den,
asi jako každý terapeut nemůžu napsat konkrétní řešení aniž bych Vás viděla a mela vás vysetrenou. Pokud klasické cesty selhávaji, využila bych směry pracuji jemne na úrovni vnitřních orgánů, nervového a lymfatickeho systému, které mohou tyo obtíže způsobit. Za zvaženi by stalo i oslovit někoho, do resi psychosomatickou medicínu. S prvním bodem vam mohu zkusit pomocí a uvidíme jestli to bude pro vás cesta, z pohledu psychosomaticke medicíny můžu předat kontakty. S pozdravem, Eva El Amin