Dobry den..jiz nekolik mesicu..ba i vice jak rok mam zalehle leve ucho..obcas na nej neslysim vubec,

3 Počet odpovědí:
Dobry den..jiz nekolik mesicu..ba i vice jak rok mam zalehle leve ucho..obcas na nej neslysim vubec,nekdy mi v nem krupne a slysim..a tak se to strida.Zaroven mam i ucpany nos a slabou rymu..Je mi 46 let.Dekuji
Dobrý den, dle Vaší symptomatologie nelze jednoznačně říci o co se jedná, může jít o poruchu funkce Eustachovy trubice, nebo ve zvukovodu může být mazová zátka , případně i jiná příčina. Navštivte ORL lékaře. S pozdravem MUDr. P. Ovísek