Dobrý den, je mi 23let. 5/2019 jsem byla na konizaci CIN II-III. Od 9/2019 beru antikoncepci Lindyne

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 23let. 5/2019 jsem byla na konizaci CIN II-III. Od 9/2019 beru antikoncepci Lindynette 20. Od te doby co jsem ji začala brát se mi každý měsíc stává, ze mi neudrží cyklus. V prosinci mi chyběly dobrat 4 prášky z platíčka v lednu 8 a teď v únoru mi jich chybí dobrat 11 a už zase špiním a mám křeče v břiše jako při MS. Vždy celé platicko doberu a dělám sedmidenní pauzu, při které mám MS slabší.
Zároveň mám pocit těžkých nohou a v noci se mi stává, ze se probouzím a mám křeče od lýtek až po stehna.
V pondělí 10.2 jsem byla u své gyn která mi předepsala Yadine.
Po přečtení přívalového letáku jsem se ale dozvěděla, ze v Yadine je méně hormonu než v Lindynette. Má tedy prosím smysl začít brát Yadine?
Dekuji za odpověď.
reakce Vašeho těla na antikoncepci je individuální. Zkuste a uvidíte. Někdy je dost těžké najít vhodnou kombinaci.