Dobrý den, je mi 22 let a mám problém už několik roků, že po vymočení mi po chvilce stejně troška mo

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 22 let a mám problém už několik roků, že po vymočení mi po chvilce stejně troška moči unikne. Nejsem si jistý, čím to může být (asi prostata), prodělal jsem taky zánět močové trubice (cca mezi 12-16 rokem života). Zkoušel jsem brusinkové čaje a cvičení, kdy při močení onen proud na chvíli zastavím a pak zase pustím, ale ani to mi teď už nezabírá. Také občas pociťuji zvýšenou potřebu jít na záchod i když nemám, co pořádně vypustit z "nádrží".

Prosím o radu.

Děkuji
Vážený pane, ve Vašem věku je problém určitě řešitelný, kontaktujte odborného lékaře - urologa a nepoužívejte samoléčbu.
Zdravím. Dr. Poduška