Dobry den je mi 22 let a delsi dobu(cca 3 mesice ) mam problemy s mocenim. Chodim casto na wc- i kaz

2 Počet odpovědí:
Dobry den je mi 22 let a delsi dobu(cca 3 mesice ) mam problemy s mocenim. Chodim casto na wc- i kazdych 30 minut a po vyprazdneni mam pocit,ze nejsem uplne vyprazdnena. Nekdy se mj stava ze hned po usednuti na wc mi nejde hned zacit mocit,ale chvili to trva. Byla jsem na urologii,kde mi provedli ultrazvuk a vycevkovali me a zjistili ze mi v mocovem mechyri zustava cca 480 ml moci. Nasadili mi leky Ubretid.dnes jsem byla po mesici na kontrole,kde mi udelali znova UZ a jiny lekar mi rekl,ze lekarka minule mi zjistila zuzeni mocove trubice a jedine podstoupit uretrotomii,ze leky nelze brat porad.ubretid mi trochu pomohl-obcas se lepe vymocim a nemam pocit neuplneho vyprazdneni. Na predeslem vysetreni o zuzeni moc trubice nepadlo ani slovo.Na zanety netrpim.Po precteni komplikaci -jako je trvala inkontinence apod mam ze zakroku strach,aby to nebylo jeste horsi a zakrokem jsem si vic neuskodila. Jak moc je jiste ze mi zakrok pomuze?Lekar mi to sice vysvetlil jako 5minuty zakrok,druhy den po operaci domu,3.den vyndat doma cevku a zadna rekonvalescence,ale na internetu pisou jine info o prubehu operace i rekonvalescence a dost komplikaci. Muzu se zeptat jak to je tedy s riziky,komplikacemi? Je mozne aby jen z Ultrazvuku poznali zuzeni moc.trubice? Zakroku se dost bojim. Co by mi hrozilo za problemy do budoucna kdyz bych na zakrok nesla. Za mesic mam jit na zakrok. Jeste studuju a pujdu na zakrok 4 dny pred zkouskovym. Predem dekuji za odpoved
Je to běžná operace. Zákrok si naplánujte mimo zkouškové období. Zdravím