Dobrý den, Je mi 19 let a přibližně od 15 let trpím na migrény. Do 17. roku jsem měla bolesti hlav

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Je mi 19 let a přibližně od 15 let trpím na migrény. Do 17. roku jsem měla bolesti hlavy tak 3x týdně a migrénu 1 do měsíce. Za poslední dva roky se obyčejné bolesti hlavy zvýšily na každodenní bolesti, slabší migrénu mívám 1-2x do týdne a silnou minimálně 1x za 2 týdny. To znamená, že se každé ráno vzbudím s bolestí a jdu s ní spát. Vyjdu pár schodů, spustí se migréna, špatně se napiju spustí se migréna. V 15 letech mě lékaři odmítali s tvrzením, že se chci vyhnout škole. V 17 letech jsem měla první eeg, čisté. Před měsícem první ct, čisté. Dva roky zpět jsem prodělala obrnu lícního nervu, výsledky z lumbální punkce jsme nedostali, poté jsem se vyléčila. Dva dny zpátky jsem byla poprvé převezena na pohotovost s migrénou, protože se přidalo i pálení na plicích, koktání a nevnímavost. Myslím že spolu s tím trpím bludy. Často sebou trhnu při pocitu že na mě někdo sáhl. Občas něco slyším nebo vidím. Samozřejmě nic z toho není skutečné jen pro mě ano, v tu chvíli. Hodně jsem začala zapomínat. Například při cestě domu. Vyjdu z dopravního prostředku a najednou nevím kde jsem, proč tam jsem a tak podobně. 10 minut stojím a pak si vzpomenu kde jsem a kam potřebuji, jen nevím jak se tam dostat. Přitom jsou to známé trasy. Nepoznávám sama sebe v zrcadle ani příbuzné, vždy jen na okamžik. Lékaři mě odmítají, tak prosím o radu vás.
Díky.
Je to složité a takové věci nelze řešit po telefonu či mailu, dostavte se, prosím, na vyšetření s dokumentací, pokud nějakou máte.
Objednejte se on-line.
Zdravím.