Dobrý den. Je mi 16 let a mám potíže zhruba půl roku. Stále pociťuji těžkou únavu, zavírají se mi oči a občas se mi těžko dýchá. Mám i pocit jakoby mě něco tlačilo v hlavě, jako bych měla v ní něco zatuhlého, je těžká jako balón, prostě zatuhlé a těžké. Pociťuji velkou tíhu v ní a toto se každý den opakuje. Přijde mi, že mám zhoršený sluch a když polknu tak mi křupe v uších, někdy mi začne v těch uších hučet a pískat. Pociťuji bušení srdce a mám pocity rychlejšího tepu, pocit tepu cítím i v hlavě. Občas mě bolí i svaly, někdy mám i návaly tepla na obličej také se mi někdy sama od sebe začne klepat ruka a nevím čím to je, nebo mi začne brnět obličej. Klepou se mi i ruce. Chtěla bych se zeptat jestli nevíte čím jsou způsobeny mé potíže? Děkuji předem za odpověď.

MUDr. Helena Filová
Pediatr
23 názor
Uherské Hradiště

Po vyloučení org.původu potíží u vašeho prakr.lékaře/ které ale vzhledem k popisovaným potížím považuji za málo pravděpodobné/ bych myslela na psychosomatické problémy a zvážila návštěvu psychologa. Dr.Filová


MUDr. Petr Havlíček
Pediatr
12 názor
Brno

Pěkný den. Doporučuji došetření stavu u praktického lékaře. S pozdravem. Petr Havlíček

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.