Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám většinou každý den, mírně zapáchá a trpím svěděním v oblasti intimních partií ( během menstruace to přestane). Trvá to už docela dlouho, ale hrozně se bojím to říct mamce, nevím jak. Bojím se vyšetření a také toho, že kdyby to nic nebylo,tak že by se zlobili, že tam chodíme zbytečně. Předem děkuji za odpověď
Tomáš Budka
Tomáš Budka
gynekolog
Poběžovice
Zdravím, rozhodně se nebojte se mamince svěřit a určitě zajděte možná nejprve ke svému praktickému dětskému lékaři, ten pak po vyšetření rozhodne, zda je nutná, aby Vás vyšetřil odborný lékař - gynekolog. A z vyšetření žádný strach! Lékař vyšetří co nejšetrněji to půjde a na základě vyšetření stanoví tu nejoptimálnější léčbu, po které se Vám rychle uleví a infekce bude zaléčena. S pozdravem MUDr.Tomáš Budka Domažlice

Peter Koliba, CSc.
Peter Koliba, CSc.
gynekolog, porodní asistentka, fyzioterapeut
Ostrava
Dobrý den, rozhodně se poraďte s vaší maminkou, určitě má více zkušeností. Vhodné je vyšetření na ambulanci pro dětskou gynekologii, která by měla být dostupná v každém větším městě. Vyšetření se nebojte, je šetrné, nebolí, ale dětský gynekolog nejlépe posoudí, zda se jedná o infekci, nebo pouze o přirozený projev dospívaní, což může být ve vašem věku normální stav. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc. - dětský gynekolog Ostrava - Poruba

Luděk Fiala
Luděk Fiala
gynekolog, sexuolog
Plzeň
Souhlasim s odpovedi mych kolegu- urcite nepodceňujte žádnou infekci protoze muze souviset s jiný onemocněním pripadne byste mohla mit gynekologicke problemy nekdy v budoucnu. Preji pekny vecer MUDr Ludek Fiala MBA

Daniel Schmitz
Daniel Schmitz
gynekolog
Teplice
Dobrý den, souhlasím s odpovědmi kolegů přede mnou. Určitě byste se neměla své mamince bát říct o svých potížích a navštívit dětského gynekologa. Přejeme hezký den.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

ZnamyLekar.cz © 2019 - Najděte si lékaře a objednejte se