Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám většinou každý den, mírně zapáchá a trpím svěděním v oblasti intimních partií ( během menstruace to přestane). Trvá to už docela dlouho, ale hrozně se bojím to říct mamce, nevím jak. Bojím se vyšetření a také toho, že kdyby to nic nebylo,tak že by se zlobili, že tam chodíme zbytečně.
Předem děkuji za odpověď
MUDr. Tomáš Budka
MUDr. Tomáš Budka
Gynekolog
Poběžovice
Zdravím, rozhodně se nebojte se mamince svěřit a určitě zajděte možná nejprve ke svému praktickému dětskému lékaři, ten pak po vyšetření rozhodne, zda je nutná, aby Vás vyšetřil odborný lékař - gynekolog. A z vyšetření žádný strach! Lékař vyšetří co nejšetrněji to půjde a na základě vyšetření stanoví tu nejoptimálnější léčbu, po které se Vám rychle uleví a infekce bude zaléčena.
S pozdravem
MUDr.Tomáš Budka
Domažlice

Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.
Doc. MUDr. Peter Koliba, CSc.
Gynekolog, Porodní asistentka, Fyzioterapeut
Ostrava
Dobrý den, rozhodně se poraďte s vaší maminkou, určitě má více zkušeností. Vhodné je vyšetření na ambulanci pro dětskou gynekologii, která by měla být dostupná v každém větším městě. Vyšetření se nebojte, je šetrné, nebolí, ale dětský gynekolog nejlépe posoudí, zda se jedná o infekci, nebo pouze o přirozený projev dospívaní, což může být ve vašem věku normální stav. doc. MUDr. Peter Koliba, CSc. - dětský gynekolog Ostrava - Poruba

MUDr. Luděk Fiala
MUDr. Luděk Fiala
Gynekolog, Sexuolog
Praha
Souhlasim s odpovedi mych kolegu- urcite nepodceňujte žádnou infekci protoze muze souviset s jiný onemocněním pripadne byste mohla mit gynekologicke problemy nekdy v budoucnu.
Preji pekny vecer
MUDr Ludek Fiala MBA

MUDr. Daniel Schmitz
MUDr. Daniel Schmitz
Gynekolog
Teplice
Dobrý den,
souhlasím s odpovědmi kolegů přede mnou. Určitě byste se neměla své mamince bát říct o svých potížích a navštívit dětského gynekologa.
Přejeme hezký den.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.