Dobrý den.Hledám nového zubaře , který rozumí své práci je chápaví,citliví i trpělivý a má rád a roz

2 Počet odpovědí:
Dobrý den.Hledám nového zubaře , který rozumí své práci je chápaví,citliví i trpělivý a má rád a rozumí i malým dětem. A který má na srdci především pomoct a spokojenost svých pacientům.Který spíše myslí jak z pacientům tahat peníze a ne, jak jim spíše pomoct i poradit lepší a účinnější postup i léčbu .Jsme z Ostravy . Děkují za odpověď a typy ,lékaře kteří berou .
Dobry den,
muzete se objednat k nam.
Uvedomte si ze nemame smlouvy s pojistovnami.

Trindadent.com