Dobrý den, hledám konzultaci/ověření seznamu kontraindikací masáže. Jsem masérka a chtěla bych pos

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
hledám konzultaci/ověření seznamu kontraindikací masáže. Jsem masérka a chtěla bych poskytovat co nejméně rizikové služby.
Ráda bych na svých stránkách a v mé masérské praxi uvedla pod výčet kontraindikací k masážím informaci o ověření lékařem/fyzioterapeutem/rehabilitačním pracovníkem apod..
Pokud se Vaše působnost dotýká i masáží, ráda bych dále spolupracovala.
Děkuji
Sylvie ze Zdraví posláním
Dobrý den, uplně přesně mi není jasné o co máte zájem. Pokud potřebujete uvést kontraindikace k masážím, kontaktujte svého školitele. U masáží je třeba respektovat celkový (zdravotní) stav klienta. udělat výpis všeho by bylo na opravdu dlouhou webovou stránku :-)
Dále jak by jste chtěla spolupracovat? Nevidím odkud jste a jak by jste chtěla spolupracovat.
Raději napište na náš emailový kontakt (najdete na webu - sem se asi nesmí vkládat adresy). Probírat tyto věci jinak není efektivní. Zdravím