Dobrý den..dne 17.9.2018 jsem byla na operaci-odstranění myomu a dělohy a vejcovodů....vaječníky mi byli zachovány....po 4dnech mě propustili bez komplikací...ale hned druhý den jsem začala více krvácet z pochvy....byla jsem hned na prohlídce a bylo mi řečeno že krvácím u stehu....lékař mi dal zaváděcí gel HYDRO a léky na zastavení krvácení ASCORUTIN....jenže po třech dnech stále mírně krvácím.....mám začít panikařit a trvat na lepším léčení nebo vytrvat....mám z toho velký strach.....

MUDr. Daniel Schmitz
Gynekolog
8 názor
Teplice

Dobrý den, po operaci je zcela normální, že můžete krvácet,nemusíme panikařit. Ale pokud to trvá delší dobu , určitě i pro váš osobní klid bych doporučil znovu zajít ke svému obvodnímu gynekologovi, aby Vás zkontroloval.


MUDr. Petr Holý
Gynekolog
111 názor

Dobrý den, připojuji se ke kolegovi, špinění může trvat i několik týdnů po operaci. Síla krvácení by však neměla být intenzivní na několik vložek za den. Zdravím Holý.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.