Dobrý den, chtěla bych znát názor dalšího odbornika. Cca 2 měsíce po porodu se mi udělala cysta, kte

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěla bych znát názor dalšího odbornika. Cca 2 měsíce po porodu se mi udělala cysta, která nyni (po 8mesicich) ma cca 9,7mm na 7,7. Je anachogenni,onko markery v normě. Má otázka zní, je možné, že by po užívání kontryhelu v tabletach a thiaminu, mohla zmizet,nebo alespoň se zmensit? Mam za sebou revizi pobrisnice a co se týče laparaskopie,nemusi se zadarit,a může se stat,ze me budou muset operovat prez jizvu po revizi a o to vazne nestojím. Kazdopadne dekuji za názor
Dobrý den.
Velikost cysty je zanedbatelná, nejspíše zmizí sama.