Dobrý den, chtěla bych znát názor dalšího odbornika. Cca 2 měsíce po porodu se mi udělala cysta, která nyni (po 8mesicich) ma cca 9,7mm na 7,7. Je anachogenni,onko markery v normě. Má otázka zní, je možné, že by po užívání kontryhelu v tabletach a thiaminu, mohla zmizet,nebo alespoň se zmensit? Mam za sebou revizi pobrisnice a co se týče laparaskopie,nemusi se zadarit,a může se stat,ze me budou muset operovat prez jizvu po revizi a o to vazne nestojím. Kazdopadne dekuji za názor
Dobrý den.
Velikost cysty je zanedbatelná, nejspíše zmizí sama.

Já bych dodal, předpokládám, že na vaječníku.
Není to uvedené. Pokud tam není chyba opravdu jen několik milimetrů, tak vůbec neřešte. To z definice není cysta, ale folikul= normální nález. K. Inkov