Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné změna logopeda u syna děkuji S pozdravem

8 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli je možné změna logopeda u syna děkuji
S pozdravem
Ano, urcite je možná změna logopeda. Záleží na Vašem rozhodnutí. Bliže info asi telefonicky? Pokud je péče hrazená pojistovnou, musite mít nove doporuceni od pediatra- pokud ke přechod mezi různými pracovišti. S pozdravem K.