Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Dostala jsem vyvolavaci injekci na MS protoze mi neprisla a uz p

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat.
Dostala jsem vyvolavaci injekci na MS protoze mi neprisla a uz pred antikoncepci, kterou jsem mela pet let, jsem mela nepravidelny cyklus.
Snazime se o miminko, uz jsou to tri mesice. Dostala jsem vyvolavacku, za 10 dni mi prisla MS kterou jsem mela asi pet dni. A nasledne, cca 14 dni od prvniho dne menstruace, me zacalo pobolivat bricho. Muze to byt ovulace? Trvalo to asi ctyri dny max.
Myslite ze je to mozne a ze slo behem techto dni otehotnet? Diky a hezky den!
Mohla to být ovulace....