Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Dostala jsem vyvolavaci injekci na MS protoze mi neprisla a uz p

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat.
Dostala jsem vyvolavaci injekci na MS protoze mi neprisla a uz pred antikoncepci, kterou jsem mela pet let, jsem mela nepravidelny cyklus.
Snazime se o miminko, uz jsou to tri mesice. Dostala jsem vyvolavacku, za 10 dni mi prisla MS kterou jsem mela asi pet dni. A nasledne, cca 14 dni od prvniho dne menstruace, me zacalo pobolivat bricho. Muze to byt ovulace? Trvalo to asi ctyri dny max.
Myslite ze je to mozne a ze slo behem techto dni otehotnet? Diky a hezky den!
Mohla to být ovulace....

Dobrý den, ano je možné, že pobolívání v podbřišku provázelo ovulaci a mohla jste kolem tohoto dne otěhotnět. V příštím cyklu můžete zkusit, pokud jste neotěhotněla, měřit tzv. bazální teploty. Ty se měří tak, že pokud možno ve stejnou hodinu po probuzení před vstanutím, změříte teplotu v pochvě. Na začátku cyklu by měly být nízké, kolem 36,5-7 C, a po ovulaci dojde k jejich vzestupu, nejčastěji nad 37,0 C. To je nejčastější známka ovulace. Nedojde-li přesto k otěhotnění obraťte se na svého gynekologa. Mohou zde být ještě další poruchy.