Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu či konzultaci ohledně zablokované krční páteře. Momentáln

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu či konzultaci ohledně zablokované krční páteře. Momentálně docházím na rehabilitace na Zelený pruh, kde mám tyto procedury: Parafínové zábaly a Diadynamik-FT, měla jsem předepsáno i cvičení s fyzioterapeutem, ale to my se slovy, že mají plno bohužel nedali:( Dala jsem výpověď v práci, kde jsem pracovala jako skladnice, ale s neustálými bolestmi zad, jsem bohužel byla donucena odejít. Nesnesitelně mě bolí za krkem, ráno mi bývá na zvracení. Sama si cvičím, ale samozřejmě, to moc nepomáhá:( Ráda bych proto odborníka. Obrátila jsem se na rehabilitaci na poliklinice, protože je hrazena pojišťovnou, ale jak tak koukám, člověk si vše musí zařídit a sám a sám i zaplatit. Smutné, ale to je realita. Prosíííím moc o pomoc. Děkuji
Dobrý den,
na bolavou krční páteř Vám doporučuji vyzkoušet cviky na stránkách fyziokliniky.
Najdete je v sekci úvod, návody na cvičení, bolí mě, krk a šíje, cviky při bolestech krku a šíje.
Odkazy zde bohužel posílat nejdou, jinak bych Vám je poslala.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle uvedeném také na stránkách fyziokliniky a domluvit si termín na individuální hodinovou fyzioterapii s jedním z našich fyzioterapeutů.

Hezký den
FYZIOklinika