Dobrý deň. Chcem sa spýtať na rakovinu kože. Mám vyše 50 znamienok a asi 5 z nich je veľkých cca 1-2

1 Počet odpovědí:
Dobrý deň. Chcem sa spýtať na rakovinu kože. Mám vyše 50 znamienok a asi 5 z nich je veľkých cca 1-2 cm + jedno ktoré je biele a trochu krváca. Asi skôr vred. Proste tam mám miernu chrastu, ale všetky znamienka mám od malička, ako aj moji bratia a keby boli rakovinového pôvodu, tak by som bol asi už dávno mŕtvy. Nezväčšujú sa, nemenia tvar a ani nesvrbia. Nietkoré sú vystúpene trochu a mierne nepravidelného tvaru ale všetky skoro rovnakej farby. Kedysi mi vyberali 1 znamienko z chrbta, lebo bolo veľké asi 3-4 cm. Kožnej nechcem íst lebo tam by mi dali vyrezať asi všetky už len preto že sú väčšie ako 5 mm. Tak sa chcem spýtať či vypadaju ako nebezpečné. Môžem vám poslať 2-3 fotky ak mi dáte email. Môj email je: frantisekplsek@gmail.com

Mne sa nezdá že by mal niekto rakovinu kože v 31 rokoch... Inak mám aj chronickú nádchu, Akné na tvári a chrbte a lupiny. Existuje nejaký voľnopredajný liek na Akne? Mám aj citlivú pokožku. Vždy po holeni na druhý deň sa mi šúpe koža na brade, ale zdá sa že to prešlo lebo som začal používať hydratačný krém. Som aj tučný 91.9kg, narodil som sa vraj ako 3 kg, takže asi nič podozrivé, ale jedávam stále zeleninu a nemôžem schudnuť. Okrem iného mám aj chronickú únavu, asi zo stresu. Posledná vec že mám hrubu kožu na chodidlách. Na päte a palci. Môžete mi ohodnotiť tie znamienka a dať radu na nejaký liek na Akne? Ďakujem. Tie fotky Vám môžem poslať cez mail.
Dobrý den, vždy je lepší osobní konzultace.
Asistentka Bára