Dobrý den, beru ad Olpinat po porodu cca 8 měsíců a mám zavedené tělísko mirena cca 4 měsíce , tři měsíce jsem špinila, během toho jsem postupně antidepresiva vysazovala. Při vysazení jsem po dvou týdnech začala mít úzkosti, ale špinění přešlo. Psychiatrička olpinat vrátila, stav se zlepšil, ale po třech dnech začalo krvácení.. Chci se zeptat jestli je možné, že se tělísko a olpinat můžou takhle ovlivňovat, mám tělísko raději vytáhnout nebo ještě vydržet...
Robert Šimek
Robert Šimek
gynekolog
Praha
Dobrý den budte trpělivá a špinění zmizí. svým pacvientkám doporučuji trplivost 6-9 měs a další roku budete naprosto spokojena. souvislost s antidepresivy může být ale jen minim,ální- marginální

Václav Vácha
Václav Vácha
gynekolog
Zlín
Souvislost s antidepresivy je malá, ale asi by bylo vhodnější změnit tento preparát. Mirenu ponechejte a krvácení se samo upraví

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se