Dobrý den, babička prodělala mrtvici, bohužel se na to přišlo až po delší době - upřímně nevím po jak přesně dlouhé době, každopádně už v září se špatně hýbala (např. nemohla zvednout ruku nad hlavu) a v nemocnici se na to přišlo až na začátku listopadu. Momentálně bere léky na ředění krve a měla by procvičovat ruce a nohy. Každopádně od pátku je to jen horší, babička celý den už jen spí, jde se maximálně najíst, ani na televizi nekouká, nechce pustit rádio. Údajně nedokáže udržet otevřené oči. Zajímalo by mě, jestli existuje něco, co můžeme s tímhle udělat? Babička byla vždy zdravá, tohle je poprvé, co se stalo něco vážnějšího. Děkuji moc, Adam
Důležitý je nález na MR vyšetření mozku. Věk babičky ,a zda bere léky na ředění krve z hlediska srdečního nebo mozkového.Komplexní vyšetření krve,nemá cukrovku?

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se