Dobrý den. Asi před půl rokem mě začalo bolet levé tříslo. Asi 2 měsíce jsem to neřešil. Myslel js

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Asi před půl rokem mě začalo bolet levé tříslo. Asi 2 měsíce jsem to neřešil. Myslel jsem,že ho mám natažené I když jsem netušil z čeho,nesportuji.Bolívalo mě jen v práci, kde jsem 12 hodin na nohách.Pořídil jsem si teda do pracovních bot ortopebické vložky. To nepomohlo.Když zakašlu,tak mě v třísle pìchà.V sočasnosti mě to bolí pořát I když jsem v klidu.Ta bolest se pomalu rozlezla vnější stranou stehna a končí za kolenem. Taky šourek (varlata?) mě bolí. Stáhne se a ztvrdne. Po chvíli trošku povolí a pak opět ztvrdne. Časem se to rozlezlo na zadní stranu stehna (cítím pálení) a končí to v lítku. Dokonce I už na pravé straně. A taky mě někdy bolí kořen penisu. Byl jsem vyšetřen na chirurgii. Kýlu nemám. Byl jsem poslán na neurologii. Mám termín vyšetření. Budu taky muset k urologovy. Od té doby mám problém s erekcí. Buď je nedostatečná, nebo jen na chvíli. Jen zřídka dosáhnu vyvrcholení.Obávám se,že to spolu souvisí. Přítelkyně už má z toho deprese a já taky nejsem zrovna happy.
Ještě dodám,že mi je 38.
Předem děkuji za názor.
S pozdravem,
Zdravím,já bych viděla hlavní příčinu pravděpodobně v oblasti kyčlí,nejprve vlevo, při bolesti se bolavá končetina šetří a přetěžuje se do té doby zdravá končetina.... tudíž začne bolest i na druhé straně. Udělat rtg pánve a ortopedické vyšetření kyčlí, bolesti tohoto původu budou zřejmě pseudoradikulárnî, dráždění nervových kořenů bude pocházet z dysfunkce v oblasti kyčelních kloubů, jelikož z kyčlí jdou nervy do páteře a z páteře do mozku,budete z bolesti mít i úzkostné stavy a s tím související erektilní dysfunkci,začala bych u ortopeda,.... neurologické vyšetření rovněž k vyloučení primární kořenové léze a končila bych na rehabilitaci, pravděpodobně kyčlí oboustranně.O nic mimořádného se pravděpodobně nejedná, můžete být v klidu. Dr.Kresová