dobry den asi pred mesicem se mi udelala mensi cervena boule na ruce primo vedle dalsi boule o ktere

2 Počet odpovědí:
dobry den asi pred mesicem se mi udelala mensi cervena boule na ruce primo vedle dalsi boule o ktere uz sem mel domluvenou operaci a tu cervenou bouli osetrili byl tam hnis hned po vykonu mi bylo na omdleni tak mi rekl pan doktor ad si lehnu vse uz bylo v pohode ale po tom jsem mel strasny uzkosti z toho nespal sem a mel jsem stavy ze me bolela hlava bylo mi spatne bylo mi na omdleni kdyz sem myslel na to ze se stim jeste neco bude delat zacalo to zase a zrychloval se mi tep asi sem mel deprese a strasne sem se bal toho co a jak bude a bak sem se ty bolesti uz je to cca 2 tydny co uz je to v pohode doktor rikal ze uz je to v pohode a ze do 3 dnu se mohu koupat ale uz 2 tydny mi nezmizel bili strup ktery tam mam strup je na povrchu a dovnitr a kolem toho me ta kuze boli ale jen kolem te ranky je to asi cca 1 mm a kdyz zatlacim na ten strup tak me to boli jedna se o nakou infekci nebo neco podobneho a kdyz jo da se na pozadani dal anestrzii je jedno jakou hlavne ad necitim sem pak psychycky nekde jinde nevydrzim to mam strasny strach uz jen pritom kdyz vejdu do ordinace diky za odpoved je mi 15 let
Dobrý den, Váš dotaz je velmi nespecifický, myslím, že Váš problém nesouvisí z cévní chirurgií, spíše se jedná jak popisujete, o zánětlivé onemocnění.