Dobry den, asi pred 2 mesici me trapilo svedeni pochvy a tak jsem si koupila na lecbu mykozy vaginal

3 Počet odpovědí:
Dobry den, asi pred 2 mesici me trapilo svedeni pochvy a tak jsem si koupila na lecbu mykozy vaginalni tablety Clotrimazol. Po lecbe sice svedeni ustoupilo (objevi se opravdu jen zridka kdy), avsak mam jine problemy. Nekdy se mi pri utirani po curani objevi male mnozstvi svetle zbarvene krve a nebo na kalhotkach hnedy vytok. Take jsem si vsimla zapachu. Mohu se zeptat na radu, co by to mohlo byt? Dekuji
Promiňte, ale to vás opravdu nenapadlo, že účelnější, než psaát dotaz na internet, by bylo navštívit gynekologa? Nikdo vám neporadí bez vyšetření!