dobrý den. 6,12,2017 jsem byla na vyšetření karpálního nervu,po zavedení jehly do nervu mi otekl klo

3 Počet odpovědí:
dobrý den. 6,12,2017 jsem byla na vyšetření karpálního nervu,po zavedení jehly do nervu mi otekl kloub palce tak, že jsem již v lednu musela zůstat v pracovní neschopnosti. Aby toho nebylo málo, když jsem musela používat jen levou ruku tak mi otekla až ke kloubům prstů i se zápěstím. Užívala jsem tyto předepsané léky nimesil,surgam,melocox,ibalginy v různém provedení,kostival mast ,flagor,fenistil, paralen, ke všemu aescin. Musela jsem absolvovat i rehabilitace, které ještě bohužel tento zdrav. stav zhoršoval tak na žádost lékaře reh. centra mi tuto procedůru ukončil .Otoky a bolest stále přetrvávají.Moje praktická lékařka je už v koncích. Prosím pomozte. Chci chodit do práce. Moc děkuji za odpověď jestli to bude možné
Je vhodné vyšetření u revmatologa