dobrý den. 6,12,2017 jsem byla na vyšetření karpálního nervu,po zavedení jehly do nervu mi otekl kloub palce tak, že jsem již v lednu musela zůstat v pracovní neschopnosti. Aby toho nebylo málo, když jsem musela používat jen levou ruku tak mi otekla až ke kloubům prstů i se zápěstím. Užívala jsem tyto předepsané léky nimesil,surgam,melocox,ibalginy v různém provedení,kostival mast ,flagor,fenistil, paralen, ke všemu aescin. Musela jsem absolvovat i rehabilitace, které ještě bohužel tento zdrav. stav zhoršoval tak na žádost lékaře reh. centra mi tuto procedůru ukončil .Otoky a bolest stále přetrvávají.Moje praktická lékařka je už v koncích. Prosím pomozte. Chci chodit do práce. Moc děkuji za odpověď jestli to bude možné
Je vhodné vyšetření u revmatologa

Byly provedeny laboratorní testy na zánětlivé markery ? Ztotožňuji se s názorem kolegů, revmatologické vyšetření
je nezbytné
Zdravím, rovněž jsem za třicet let praxe neviděla otok palce, zápěstí a celé ruky bezprostředně po Emg vyšetření...pokud to opravdu před Emg vyšetření oteklé nebylo a pokud se nejedná o koincidenci s revmatickým onemocněním včetně artralgie drobných ručních kloubů při dekompenzaci artrózy , může se jednat o infekční zánětlivou reakci v oblasti vpichu jehly, v tom případě kromě otoku navíc zvýšená teplota tkáně, zarudnutí, léčit širokospektivními antibiotiky, nebo se může jednat o algostrofický syndrom, a pak léčit jako komplexní regionální bolestivý syndrom.Dr.Kresová