da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na operaci byla operace menisku jsem po artroskopii a podle ni byl meniskus v poradku i po tzv konzervatini lecbe meho menisku byli obtize porad stejne a vyklad meho ortopeda byl neco na tom dolnim rohu jemenisku je??ale co to uz rici nedokazal.dekuji za odpovedi bohuzel jsem ihned po operaci musel zmenit ortopeda pri prvni navsteve po 7 od operace mi dal ihned vizitku stim ze pristi tyden me propusti ze si je jisty ze budu zdrav a do 4 tydnu schopen bezne zateze a ja si nemohu dovolit aby se znovu spletl ja sem byl totiz puvodne prijat jen na operaci menisku a revizi zbytku kolena a to co jsem pokladal za otazku pani Petro Krtickova asi sem se spatne vyjadril byla vysledna hospitalizacni diagnoza kterou mi rekli
Mgr. Marcela Lajnerová
Mgr. Marcela Lajnerová
Praha
Dobrý den. Nejsem Petra Krtičková, ale Marcela Lajnerová Bartoňová. Těžko se mi na Váš dotaz odpovídá, k jasnější odpovědi bych Vás potřebovala vidět a vyzpovídat sama. Každopádně byste ale měl vědět, že po každé operaci (byť celkem lehké, jako je menisektomie), se z toho tělo vzpamatovává alespoň 6 měsíců, celkově pak až 2 roky. Ryhlost rekonvalescence je závislá ná přístupu klienta - pacienta a možnostech následné péče (jiná je u vrcholových sportovců a "běžných" lidí). Ráda s Vámi stav podrobněji zhodnotím nebo se i ujmu péče o Vás, pokud se objednáte. Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Mgr. Martina Lopotová
Mgr. Martina Lopotová
Praha
Dobrý den, já se velice omlouvám, ale Vašemu dotazu vůbec nerozumím. Vlastně nevím, jak Vám mohu pomoci, nevím co byste si představoval, že pro vás mohu udělat. Z Vašeho mailu mi to nějak nevyznívá, zkuste ho prosím přeformulovat. Jediné, co Vám můžu za sebe říct, vyloučila bych příčinu z páteře. Často se stane, že symptomy z bederní páteře je projevují jako koleno. S pozdravem M.L.

Dobrý den. Ideální by v tuto chvíli bylo, abyste zašel k jednomu odborníkovi - ortopedovi, nebo zkušenému fyzioterapeutovi, který by funkčně vyšetřil Vaše koleno a zjistil, v jaké kondici se koleno nachází, které pohyby a zátěž toleruje atd. Bez osobního vyšetření kolene a zhodnocení celkového stavu kolene nelze udělat žádný závěr. Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Ludmila Švarcová

Mgr. Petra Krtičková
Mgr. Petra Krtičková
Praha
Dobrý den, přesně se již neorientuji v tom, jestli tedy šlo o poškození předního zkříženého vazu, menisku nebo jejich kombinace. Pokud již ale byla operace provedena a podle ortopeda tedy s pozitivním výsledkem, tak je nejdůležitější zahájení cílené rehabilitace. S pozdravem a přáním hezkého dne, Petra Krtičková

Dobrý den, souhlasím s kolegyní Švarcovou, že bez přímého zhodnocení stavu nemá smysl polemizovat o délce a výsledku rehabilitace. A i po vyšetření těžko určit něco přesně, jelikož kdyždý se hojí jinak a každý nemocný má jiný přístup ke cvičení i k bolesti. Tedy pokud máte zájem o zlepšení stavu, neřešte, jak dlouho to bude trvat, ale najděte si dobrého fyzioterapeuta a uvidíte. Přeji ať je Vám lépe. Michaela Kalašová

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.