Dá se mi pomoct?

2 Počet odpovědí:
Važený pane docente!
V roce 2014 mě přijímal k operaci bederní páteře Doc.dr.Hrabálek.Kdo mě operoval nevím,ale on to nebyl.Jestli dobře píšu,čistili,či protahovali kanálek.tehdejší problémy zmizely.Ale bolesti dál pokračují a to v oblasti kostrče.Navíc mám po operaci kolena,někdy nemůžu ani chodit,velké bolesti,mrtví hoha v oblasti achilovky,levou nohu necítím opd palce směrem k nártu,pravou necítím přes celý nárt.Bolesti kjdou do kolen a následně až ke šlapám.Nejsou to jen takové "ledajaké bolesti".Nevím si rady.Skončily mi kapačky,žádný efekt.Teď jsem se objednala k mé neuroložce a snad ji piprosím o další PRTy,do oblasti kostrče.Děkuji
Dobrý den.
Děkuji Vám za dotaz, který ale prosím směřujte do mého osobního webu.
V google si vyhledejte MUDr. Zbyněk Mlčoch web a v části Kontakty > Veřejná návštěvní kniha vložte text, kde Vám následně odpovím.
Přeji příjemný zbytek dne.