Dá se mi pomoct?

Važený pane docente!
V roce 2014 mě přijímal k operaci bederní páteře Doc.dr.Hrabálek.Kdo mě operoval nevím,ale on to nebyl.Jestli dobře píšu,čistili,či protahovali kanálek.tehdejší problémy zmizely.Ale bolesti dál pokračují a to v oblasti kostrče.Navíc mám po operaci kolena,někdy nemůžu ani chodit,velké bolesti,mrtví hoha v oblasti achilovky,levou nohu necítím opd palce směrem k nártu,pravou necítím přes celý nárt.Bolesti kjdou do kolen a následně až ke šlapám.Nejsou to jen takové "ledajaké bolesti".Nevím si rady.Skončily mi kapačky,žádný efekt.Teď jsem se objednala k mé neuroložce a snad ji piprosím o další PRTy,do oblasti kostrče.Děkuji
Dobrý den.
Děkuji Vám za dotaz, který ale prosím směřujte do mého osobního webu.
V google si vyhledejte MUDr. Zbyněk Mlčoch web a v části Kontakty > Veřejná návštěvní kniha vložte text, kde Vám následně odpovím.
Přeji příjemný zbytek dne.

Dobrý den, neznám detailně Váš případ. Ale dle popisovaných obtíží bude potřeba zjistit přesnou příčinu bolestí a vystřelování do DKK, tedy MR LS páteře, u pooperačního stavu nemá význam CT, dále udělat EMG DKK a kontrolní otopedické vyšetření a dle nálezů stanovit další postup, dle vašeho popisu to vypadá na dráždění či poškození nervového kořene, jde o to jaký je původ, jetli vychýlená ploténka, výrůstky, degenerace, pooperační jizva, jestli tam není podíl ortopedický kloubní, jen tak může být léčba správně cílená a účinná. S pozdravem ML.