CO MÁM DĚLAT???

1 Počet odpovědí:
Dobrý den paní/e doktore/ko, před několika dny se mi zhroustil svět. Udělal jsem, co jsem nechtěl. Pokud mohu, rád bych Vám napsal, jak to začalo. V sobotu 16.1 jsem byl FB (facebook) a zdi byla slečna , která měla napsano : ,, Kdo dá like, tomu pošlu fotku '' , tak jsem ze zvědavosti dal LIKE. Slečna obratem poslala fotku, která byla z profilu. Začaly jsme si psát, jenže v přítomnosti mé manželky :(... Nejdříve to bylo takové informace zjišťovací.. o každým z nás.. Po té jsme si psali o sexu a partnerech. Chtěla po mně fotky mého přirození , tak i já jsem vyžadoval to samé. Fotky zaslala.. Manželka měla podezření, tak se mi podívala do Messengeru a tam viděla celou konverzaci.. a to jí strašně ublížilo, nejraději bych se za to zabil. Nyní je u svých rodičů a já jsem doma sám. Chci ji získat zpět. JE MÝM SVĚTEM!!! To co bylo v té koverzaci jsem ani nemyslel vážně , byl to okamžik záblesku. NIKDY JSEM MANŽELKU NEPODVEDL A NIKDY JSEM TO NEUDĚLAL, NEUDĚLÁM A POKUD BUDEME SPOLU , TAK TO ANI NEPLANUJI DO BUDOUCNA.Moc si přeji, abychom mohli začít nový START a udělat za sebou velkou čáru,co se tohoto týká. S manželkou jsme spolu 9let jako přítel a přítelkyně, 2roky jsme manželé. Nechci vše ztratit, ona je vše na čem mi záleží. Nyní, když mi zavolá a zeptá se mě na nějakou věc, ať řeknu cokoliv, nevěří mi. Chci si získat její důvěru.. Už nikdy nebudu LHÁT v mém slovníku toto slovo neexistuje. Ještě další věc, kterou zjistila, že jsem své kolegyni ( opravoval jsem jí mobil ) podíval do obsahu fotek a měla tam fotky nahé, které měla pro svého přítele , vzhledem k tomu, že se mi pouze líbila a něměl jsem žádné jiné postranní myšlenky si fotky zkopiroval a vložil do mého PC. Manželka mi teď říká, že jsem uchyl a že to není normalní.. A ať se dám vyšetřit u sexuologa. Před 2 lety jsem byl operován na kavernom, který byl v obalsti chování,mluveni atd. temporal.vlevo. Manželka si všimla, že jsem se změnil v chování po té operaci. Že jsem sebestředný, nelítostný vůči ostatním, atd. Já žadné změny nepociťuji, ale pokud je možné, rád podstoupím všechna různá vyšetření, která jsou možná. Pane/ní doktore/ko, moc si přeji , aby náš vztah nezkrachnul. Moc jí miluji a vždycky to tak bylo. Co si o tom myslíte. Děkuji

Roman
Dobrý den pane Romane...Bohužel, v těchto případech to trvá hodně dlouho, než si zase důvěru manželky získáte. asi by bylo dobré se zamyslet nad tím, proč si takové fotky ukládáte, proč je posíláte atd...asi to nějaký důvod má? Doporučovala bych Vám si někam zajít a probrat to s někým nestranným...Držím palce
PhDr. R. Luxová