Ceny výkonů

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
prosím jaké jsou ceny níže uvedených výkonů (korunka, bílá plomba, výplně kořenových kanálků, inlej ) Provádíte na přání anestezi při vrtání zubů ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, kompletní ceník je k nahlédnutí v ordinaci, ale především je konzultován při úvodním vyšetření a stanovení léčebného plánu. Jen podle popisu jednotlivých typů ošetření a jeho ceny může dojít k mylnému zkreslení.
Nicméně orientačně:
Fotokompozitní "bílá" výplň dle rozsahu 650,- až 1550,- Kč
Kapslovaný amalgám 490,- až 620,- Kč
Ošetření kořenových kanálků - 1 kořenový zub 1250,- Kč
Metalokeramická korunka 3990,-
Dentální hygiena - 1 hod - 790,-
Prohlídka, extrakce, anestezie, rtg hrazeno pojišťovnou.
Anestezie při práci je samozřejmostí.
Pokud budete mít nějaký dotaz, klidně se ozvěte...
S pozdravem O. Vít