Bolestiví noví zub pod zuby

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Mam dotaz: Zhruba týden mne bolí básně ve středu jsem zjistila že se mi tam klube nový zub vedle ostatních zubu. Abych přiblížila tak zub roste pod dásní jakoby pod zuby. Zhruba v pulce tváře. Zpočátku jsem si myslela, že začaly dělat problém osmičky ty mi doktorka nechtěla trhat i když rostou křivě tzv do sedmiček.
Jde o to, že jsem volala ve čtvrtek mé zubní doktorce jestli by mě nemohla vzít jako akutnější případ. na to mi bylo řečeno, že paní doktorka má dovolenou a za sebe má náhradu pana doktora, ke kterému mě nakonec objednala až na 16.11. Je možné si nějak pomoct od bolesti? Léky jako ibalgin do sebe nechci každý den sypat jsem 15 měsíců po úspěšné transplantaci ledviny. Navíc beru imunopresiva - na potlačení imunity.
Je jasný, že je možnost i navštívit pohotovost ale po zkušenostech mamky když jí provrtal pan doktor dáseň se mi tam skutečně nechce.
Další má otázka je jestli si myslíte, že mi pan doktor bude rovnou zbytečný noví zub vyndavat nebo jak se bude postupovat? Mam obavy aby se neobjevil zánět když mám nižší imunitu.
Mnohokrát děkuji za odpovědi
Dobrý den,
Od bolesti Vás může zbavit bud´ chirurgický zákrok nebo tablety proti bolesti.
Jak bude postupovat jiný pan doktor já osobně nevím.
Doporučil bych Vám obrátit se na kliniku fakultní nemocnice, FN Karlovo Náměstí na příklad.