bolesti kolen

Dobrý den mám takový složitější problém jsem 3 roky po chemoterapii léčím se na neurologii po chemoterapii mám neuropatii ale bolí mě stále kolena vevnitř navštěvovala jsem ortopeda v Hradci Kralové ale bohužel výsledek žádný dodnes mě kolena bolí hlavně levé názor doktora že to je následek po chemoterapii ale z neurologie se brání že kolena nebolí z neuropatie tak žádala ortopéda o podrobnější vyšetření ale neuspěla jsem napsal mi rehabilitaci i přesto že jsem mu oznámila že celé 3 roky po chemoterapii nedělám nic jiného než jezdím lázně a rehabilitace a bez úspěchu žádná a stejně mi je napsal a odchod docela dost smutné tak proto hledám pomoc někde jinde není možné aby mě ty kolena tak boleli celý den a v noci hrůza že nemohu spát ani v ložnici musím jít do obýváku a dát nohu na opěradlo sedačky cvičím každý den kolikrát opravdu už nevím kudy kam tak se obracím na vás objednali mě na ortopedii v Liberci na 9.1.2018 sice bych uvítala rychlejší návštěvu i s tím že si posečkám v čekárně ale asi není možné .Děkuji
není jednoduché léčit na dálku, od každého trochu-jste po chemo TH,vliv může být i na bolesti kolen
Bylo by vhodné vyčkat vyšetření v LBC kde je ortopedie vyššího typu

Dobrý den. Můžete se objednat do mé ambulance v Ústí nad Orlicí přes internetové stránky. Zázrak ale neslibuji, pokud bolí kolena stejně v klidu v noci jako ve dne, spíše nejde o mechanický problém v koleně, ale bolest jiného původu. Také by stálo za to udělat předtím scintigrafii skeletu cestou onkologické ambulance. Přivezte dokumentaci s sebou. JD
Dobrý den, jestli je Váš dotaz stále aktuální, dejte vědět a domluvíme se na vyšetření