Bolest kolene bez zjevné příčiny

3 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore, před víc jak jedním rokem se u mne objevila bez úrazu a zvýšené zátěže bolest levého kolene. Měl jsem otok svalu(Vastus medialis), několikrát mi z kolene odsávali žlutou tekutinu. Po několika vyšetřeních v chir.ambulancích u různých lékařů jsem se podrobil v lednu loňského roku operaci AS-ME med.subtot.gen.I.sin. Po operaci byl stav zhruba 4 týdny v pořádku, poté se mi bolesti opět vrátily. Zkraje jsem bolest přisuzoval pooperačnímu stavu, nyní ,rok po operaci bych řekl, že operace neodstranila můj problém. Mám často bolesti obou svalů nad kolenem, která se stěhuje buď mezi horními svaly nebo na vnitřní sval těsně pod kolenem. Ještě chci podotknout, že pracuji jako THP pracovník, 90% prac.doby trávím u PC, nesportuji. Prosím o Váš názor, děkuji předem.
Zdravím! Ve Vašem případě bych spíše řekl,že bolest v oblasti med. vastu částečně způsoboval porucha meniscu,kdy po operaci se dostavila částečná úleva. Současně,ale může být další problem v samotném úponu svalu, bursy či v oblasti skeletu. Taktéž může byt problémem i snížená aktivita svalu. K stanovení příčiny je nutno koleno vyšetřit.