Alergie na Slunce???????????????????????

2 Počet odpovědí:
Dobry den pani doktorko mela bych takovy dotaz dcerce 2roky se od 6mesicu delaji zarudle nekdy až mokvajíci vyrážky na tvařích .Pediatr nam řekl že je to ze sluníčka,vždy nam na to dal jen nejakou mastičku nebo krem a dodal že nesmí na slunce,V roce se ji to oběvilo i v podpaží a na nohách byli jsme s tim v nemocnici tam se na ni pomalu ani nekoukli a rekli ze souhlasi s pediatrem.Před 9 mesíci jsme stím byly u jedne kožní lékařky a ta nam zase řekla že to je nejakej druh alergie,ale že na odběry a veskere ty testy je ješte mala tak nam dala Dithiaden čtvrtku rano a čtvrtku večer a pak ješte mastičku Elocom že ji to mam tim mazat obden a maximalne 3krat za sebou.Taky to nejak nepomohlo.Tedko před 2mesici jsme byly u další doktorky tam zase řekla že je to alergie na slunce a dala mi jen nejaky krem na promazavaní Lipobase se to jmenuje.Už jsem z toho neštastna každej ji na to da něco jiného a nic nezabíra.Myslíte že když se u vas objednam že byste se mi na ní podívala.Moc dekuji za odpověd.
Dobrý den. S dcerou můžete přijít na vyšetření bez objednání v ordinačních hodinách, ordinuji út a čt 8-13,30 a středa 10- 15,30.
Děkuji
Dr. Řezáčová