akné, lupy

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chodím už pátým rokem na dermatologii. Trpím akné. Chodím na chemické peelingy, čištění pleti, používám doktorkou doporučené produkty na pleť, ale zdá se mi, že se mi pleť od mých prvních návštěv vůbec nezlepšila. Znám slečny, kterým se pleť během roku/dvou krásně vyčistila, ale u mě pořád nic. Když jsem paní doktorce říkala, že se mi zdá, že mi na tu pleť nic nepomáhá, myslela jsem, že bude chtít navrhnout nějakou jinou léčbu, ale do ničeho takového se jí nechce. Také mám poslední rok lupy se svědící a červenou pokožkou, taktéž jsem to paní doktorce říkala, ale na to nereagovala a řekla, že je to "prostě" obdobím. Opět jsem vyzkoušela všechno a i moje kadeřnice mi poradila, že by bylo dobré vzít krev a zjistit, zda za tím není něco víc. Paní doktorku toho vůbec nezajímalo.
Byla bych moc ráda, kdybyste mi napsala, co si o tom myslíte a jak to mám dále řešit, protože takhle vyhazuji velké peníze a žádné výsledky nevidím.
Děkuji za Váš čas.
Dobrý den. Byla by vhodná osobní návštěva. Můžete přijít bez objednání po, stř i čtvrt od 7:45-10hod. Pokud máte pojištění, nic nehradíte.
S pozdravem sestra Váchová