1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje zubní lékařka vyplnila vzniklou mezeru, ale po 4 měsících se mi opět odlepila. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká bude cena opravy?
2. Mám obnažený krček zubu. Moje zubní lékařka obnažený krček vyplnila sklovinou, vydrželo však 4 měsíce. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká by byla cena?
Dobrý den, možné je opravit i krček i můstek, nicméně pokud je to u můstku opakovaně bylo by zřejmě dobré přijít na příčinu, proč se to stává a případně zhotovit nový můstek.Ceny jsem s vámi ochotná prodiskutovat v ordinaci při vstupní prohlídce.

Dobrý den, oprava kovokeramicke korunky v ustech je vždy komplikovana, a nigdo neda na to dlouhu zaruku, myslim si že idealně tu korunku nebo můstek předělat. Samožřejmě idealně nejdřive podivat se v ustech, a pak rozhodnout. Telefon na recepce jestli rozhodnete na konzultace podivejtese v mojem profilu. S pozdravem, Smile Centrum tym.
Dobrý den! Co se týká opravy můstku - tak to vždycky je selhání opravy za několik měsíců. Příčinou mohou být různé faktoru. Řešení problém - zhotovit nový můstek, bohužel. S obnaženým krčkem situace jiná. To by šlo vyčistit kavitu zubu, a udělat plombu v ten zub. Cena za plombu 1080.0Kč, anestézie 120.0 nebo 85.0- závisí na tom, který to zub potřebujete opravit.
Můstek bohužel se neda normalní opravit. Protože, je třeba lepit keramiku do kovu v laboratoře. A co se týče krčků, tak aby se plombička dřela je třeba ji davat na suchý zub. A proto já použiavam silikonovou blanu koferdam, co dovoli tě plombě dlouhé leta hezký fungovat. Muzete se objednat na návštěvu.