1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje

4 Počet odpovědí:
1. Mám zubní můstek a z jednoho zubu se mi odlepila sklovina a zůstal pod ní tmavý kov můstku. Moje zubní lékařka vyplnila vzniklou mezeru, ale po 4 měsících se mi opět odlepila. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká bude cena opravy?
2. Mám obnažený krček zubu. Moje zubní lékařka obnažený krček vyplnila sklovinou, vydrželo však 4 měsíce. Je možno opravit jinak a třeba i u Vás? Jaká by byla cena?
Dobrý den, možné je opravit i krček i můstek, nicméně pokud je to u můstku opakovaně bylo by zřejmě dobré přijít na příčinu, proč se to stává a případně zhotovit nový můstek.Ceny jsem s vámi ochotná prodiskutovat v ordinaci při vstupní prohlídce.